Imienia: ppłk. Andrzeja Wacława Rejmaka „Ostoi”
Drużyna działa przy: IV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Łukowie
Adres: ul. Kryńskiego 10, 21-400 Łuków
Drużynowa: Magdalena Jaroszkiewicz - Kępka H.O.
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel: 668 832 196
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.facebook.com/10.ldw.jata
Data powstania drużyny: 6 październik 1996 r.
Przyboczny: Patryk Sendel

 

10 ŁDW „Jata” w swoich szeregach zrzesza młodzież od 16 r.ż. Wśród nas są więc głównie licealiści (nie tylko z naszego macierzystego LO), ale nie brakuje też studentów, którzy albo działają regularnie i widzimy się z nimi co tydzień na zbiórce, albo pomagają nam przy pojedynczych inicjatywach i wydarzeniach, w których bierzemy udział. Nasza drużyna nastawiona jest na szeroko pojęte DZIAŁANIE. Zależy nam na tym, by wspólnie podejmować nowe wyzwania i zdobywać nowe umiejętności. O tym, co będziemy robić zawsze decydujemy wspólnie. Jesteśmy po prostu grupą znajomych i przyjaciół, którym chce się robić w życiu coś więcej niż siedzieć na Facebooku J W planach na najbliższy czas mamy m.in. zdobycie znaku służby zdrowiu.

Nasze zbiórki odbywają się zazwyczaj w soboty o godz. 11:00 w naszej własnej harcówce mieszczącej się pod Przychodnią Rejonową przy Al. Kościuszki 1. Zdarza nam się jednak zmieniać dzień zbiórki, bo przy dużej liczbie osób w różnym wieku i z różnymi zobowiązaniami, stały i niezmienny termin spotkań jest trudny do osiągnięcia. Pod tym względem jesteśmy wobec siebie elastyczni.